O MNĚ

Jsem původce

Pomáhám lidem najít vlastní cestu k sobě samým, protože pyramidu také nelze stavět od špičky, ale od velké, pevné základny. A tam je potřeba začít. Každá cesta životem i nitrem začíná totiž u sebe a po mnohých zatáčkách a serpentinách překvapivě u sebe také končí. Lidé by chtěli to i ono, být tím i oním. Ale nejprve musí být sami sebou, pak lze pracovat na všem ostatním. Provedu vás cestou, kterou jsem sám prošel, ale tentokrát to bude o vaší cestě.

Jsem kouč

Rád pomáhám lidem, ale vím, že svět nejde spasit a ani to nikomu nevnucuji. Přesto anebo právě proto, jsem prošel ročním výcvikem koučů na Vysoké škole aplikované psychologie a díky tomu získal neuvěřitelný nástroj, který pomůže řešit jakékoliv téma a pomoci komukoliv na jeho vlastní cestě, aniž by jeho hledání bylo ovlivněno kýmkoliv jiným.

Jsem poradce a konzultant

Na své cestě jsem se setkal s nespočtem lidských příběhů a prošel různými oblastmi lidské kultury a společnosti. Díky tomu vnímám svět v celku, nesoudím, ale stavím mosty a propojuji hledající a hledané. Posílám zkušenosti, které jsem dostal, zase dál, aby řetěz poznání a zkušeností zůstal nepřerušen a pomohl i ostatním žít naplněný a opravdový život.

Jsem cestovatel

Rád cestuji, miluji moře i hory, krajiny známé i neznámé. Ještě častěji než cesty vnější, podnikám cesty vnitřní, ať už v rámci vlastního seberozvoje a sebepoznání nebo u svých klientů. Ten, kdo se vydá na cestu a vrátí se, je proměněn a nezůstává stejný jako ten, kdo se nikdy nikam nevydal. Pokud se chcete v životě někam dostat, vydejte se na cestu. Cesta ať už při koučování, terapii, konzultaci, meditaci nebo cestování je úžasným rituálem a aktem, iniciujícím změnu.

Jsem muž

Ano, i to je dost podstatná a dnes přecházená role ve společnosti. Je to tak jednoduché a přitom tak těžké. Prošel jsem několika mužskými kruhy, sebezkušenostními výcviky a pochopil, jak se ve zmatené a nedefinované společnosti rolí, masek a očekávání ztrácejí muži i ženy. Stojím rovně a jsem ve spojení s mužskými i ostatními složkami mé osobnosti. Jsem stále na cestě a pomáhám na ní ostatním mužům, aby se stali tím, čím jsou.

Jsem živý

Dlouho jsem nebyl. Hrál jsem role potomků, zaměstnanců, partnerů, hodných kluků a obětujících se zachránců. Možná to pomohlo změnit život několika lidí, ale na jednoho jsem stále zapomínal. Na sebe. Po několika duchovních i fyzických krizích, jsem v Kristových letech konečně začal u sebe a začal psát, žít a řídit svůj vlastní život. Nesobecky, s riziky, které to obnáší a také se všemi plody, které to přináší. Všem přeji, aby byli živí, protože jenom tak – překvapivě – přežijeme. Jako jedinci i jako zdravá fungující společnost. Nikdo jiný to za nás neudělá.

Jsem průvodce po cestách vnitřních i vnějších.“

Chcete vědět více? Přečtěte si Můj příběh.

CERTIFIKACE

Napište mi: