Seminář Zvládání emocí

Odemkněte tajemství zvládání emocí ve firemním týmu nebo své vlastní rodině!
Seminář je určen pro firemní klienty, ale také pro širokou veřejnost, kouče, či rodiče.

Znáte ten pocit, kdy komunikace v týmu nebo rodině prostě neklape a vy nevíte proč? Někdy se zdá, že emoce ovládají nás, a ne naopak. Přitom klíč k harmonii a efektivitě ve vztazích a v komunikaci tkví právě v porozumě a zvládání emocí. Ne v jejich potlačení, ale pochopení a interpretaci, co mi říkají a jak je zakomponovat do svého rozhodování a reakcí.

Jednodenní seminář ‚Zvládání emocí‘ vás naučí, jak efektivně komunikovat, pochopit své pocity a reakce, jakpe porozumět svým kolegům, partnerům či dětem a jak využít emoce k dosažení lepších výsledků a vytvořenííjemnější atmosry.

Proč zůstávat v nevědomosti a nechat se ovládat svými emocemi, výbuchy vzteku, ulpívaí na minulých bolístkách a ublíženích, když můžete získat moc nad svými reakcemi a stát se lepšímdrem, kolegou, komunikátorem, partnerem či rodičem?

Naše metody jsou ověřené,ístup a snadno aplikovatelné. Objevte, jak může zvládnutí emocí změnitš život.
Věřím, že každý v sobě potenciál k růstu a zlepšení. Jsteipraveni ho odemknout?“.

4 pilíře osudu
Školení Jak pracovat s emocemi dohodou
Workshop Konstruktivní komunikace dohodou

Workshop Konstruktivní komunikace

Workshop, který vám pomůže proměnit spory ve spolupráci a lépe vykomunikovat jakoukoliv situaci s kolegy, podřízenými, šéfem, klienty, dodavateli, partnerem, dětmi i se sebou samým.

Jak jednat s komunikačním partnerem, když dojde na obtížné téma nebo jsou ve hře rozbouřené emoce? Jak vykomunikovat složitou situaci nebo nepříjemnou zprávu? Co s tím, když oba vedou monolog a nemohou se dostat k dialogu? A co teprve hádky nebo když sebou táhneme nevyřčené bolístky? A víte, co vše na to má vliv, co ovlivňuje nás i druhou stranu a co skutečně potřebujeme?

Pokud hledáte způsoby, jak zlepšit vztahy v práci nebo doma a chcete dojít ke shodě v komunikaci, aniž by došlo k hádkám a nedorozuměním, je tento workshop přesně pro vás.

Určitě víte, že komunikace je klíčem k úspěchu a dovede stavět mosty mezi lidmi, ale ne vždy se to povede. Na workshopu se podíváme pod pokličku komunikace na to, jak nás „skryté zakázky“ ovlivňují, jak silný vliv mají emoce na naše jednání a postoj v mezilidských vztazích. Nabízíme vám možnost naučit se, jak proměnit konflikt ve spolupráci, jak lépe porozumět sobě a druhým a jak zlepšit kvalitu vašich vztahů.

Nejde jen o teorii a mechanické rady, ale poznání principů, o praktické návody, nácviky a postupy, které vám pomohou dosáhnout zlepšení. Vaše komunikace už nikdy nebude stejná.

Seminář Růstové myšlení

Zvládáte výzvy s lehkostí nebo opakujete stejné chyby? Rozluštěte tajemství úspěchu, které se skrývá v růstovém myšlení. Seminář plný inspirace a praktických návodů, který vám pomůže odhalit váš skutečný potenciál a překročit hranice vašich možností.

Znáte to? Někdy se vám zdá, jako by se vaše chyby opakovaly stále dokola a výzvy vám lezou na nervy. Nebo máte v rodině či v týmu člověka, který „hledá důvody, místo toho, aby hledal způsoby“? Co když to může být jinak? Co když existuje způsob myšlení, který vám pomůže všechny výzvy zvládnout s lehkostí a využít je k růstu? Co když jsou hranice jen v naší hlavě?

Připravil jsem pro vás seminář „Růstové myšlení“, který vám ukáže, jak můžete pracovat se svou myslí tak, aby vás posunula dále, než jste kdy tušili, že je možné. Podíváme se na to, jak je naše mysl formována, co nás ovlivňuje a jak to změnit. Mysl je dobrý nástroj, ale pokud ji necháme fungovat bez poznání jejich obsahů, může nás někdy pěkně omezovat. Skvělé je, že to jde změnit k lepšímu a to v jakékoliv fázi života.

Přijďte na seminář a objevte v sobě potenciál a sílu, které jste možná ani nevěděli, že máte.

4 pilíře osudu
Seminář Růstové myšlení dohodou
4 pilíře osudu
Workshop MBTI typologie dohodou

Workshop MBTI typologie

Jednodenní seminář MBTI typologie osobnosti, který vám ukáže cestu k hlubšímu porozumění své osobnosti, pomůže k lepší komunikaci a větší spokojenosti ve všech oblastech vašeho života.

Kolikrát jste si položili otázku ‚Proč tak jednám?‘ nebo ‚Proč následuji stále stejné vzorce, i když mi nepřináší spokojenost?‘. Pak se díváte na správný kurz! Každý z nás má jedinečnou osobnost, která ovlivňuje naše chování, rozhodování, komunikaci a vztahy s ostatními.

Představte si, že byste měli klíč, který by vám pomohl pochopit, proč a jak děláte to, co děláte, a jak to ovlivňuje vaše okolí. Co vlastně potřebujete a jak zacházet se svými osobnostními dispozicemi, možnostmi a nástroji?

Poznání MBTI typologie osobnosti je právě tímto klíčem. Ať už pro sebe sama nebo navzájem v týmu či ve vztazích. Naše vnitřní typologické nastavení ovlivňuje totiž i způsob výběru partnera nebo to, čím nás doplňuje a nebo naopak rozčiluje. To samé platí i pro kolegy a šéfy v práci, čím nás štvou, jestli chodí pozdě na porady nebo jsme pod tlakem mikro-managementu nebo naopak po schůzce stejně nevíme, co po nás chtěli a stále se to mění.

Na workshopu se naučíte, jak rozpoznat svůj typ osobnosti a jak ho využít pro dosažení větší spokojenosti, jak v osobním, tak pracovním životě. Získáte nový pohled na sebe sama, na vaše vztahy a na to, jak se lépe orientovat v situacích, které vám život přináší.

 

Workshop Komunikační styly a naslouchání

Jednodenní seminář, který vám představí nový pohled na komunikaci, odhalí vaše vlastní komunikační a naslouchací styly a otevře vám cestu k lepším mezilidským vztahům. Naučíte se, jak prevence konfliktů, zvládání komunikace a sebepoznání může zlepšit vaše osobní i profesní život.

Někdy máte pocit, že vaše slova nedorazí tam, kam mají? Že se váš hlas ztrácí v šumu okolí a nepřinese toužený výsledek? Mluvíte a nepřichází potřebná odezva nebo naopak někdy neslyšíte, co druhý opravdu potřebuje?

Téma komunikace ovlivňuje kvalitu našich vztahů, ať už jsme v pracovním týmu, jednáme s klienty či dodavateli nebo doma v rodině s partnerem či dětmi. Každý z nás má svůj jedinečný způsob komunikace a naslouchání, který ovlivňuje naše mezilidské vztahy, ať už si to uvědomujeme, nebo ne.

Účastí na našem semináři „Konstruktivní komunikace“ získáte poznání, nástroje a techniky, které vám pomohou lépe porozumět svému komunikačnímu stylu a stylu ostatních. Naučíte se, jak stavět mosty v komunikaci mezi lidmi, jak předcházet konfliktům a jak zlepšit své vztahy. Jste připraveni na tuto cestu sebepoznání a osobního růstu?

4 pilíře osudu
Workshop Komunikační styly a naslouchání dohodou
4 pilíře osudu
Seminář Vědomý obchod a férové prodejní dovednosti dohodou

Seminář Vědomý obchod
a férové prodejní dovednosti

Pronikněte do tajemství férového autentického prodeje a získejte tak konkurenční výhodu. Budete si moci vychutnat úspěch a příjemné obchodní vztahy bez jakékoliv manipulace či tlaku.

Jste unaveni z nekonečného tlaku na prodej, zbytečných mechanických či manipulativních technik a zákazníků, kteří nakonec stejně nejsou spokojení? Používáte metody, které nejsou přijímány a už nefungují? Definujete stále dokola svého ideálního klienta a prodeje vám stále váznou?

Každý den vidím, jak se obchodníci a podnikatelé snaží najít rovnováhu mezi dosažením svých cílů a udržením důvěry zákazníků. Jak se snaží najít odbyt pro své výrobky či služby a nebo se naopak přizpůsobují potřebám stále se měnícího trhu.

Ale co kdyby to šlo udělat jinak? Co kdyby existoval způsob, jak prodávat s integritou, respektem a upřímností, a přitom dosahovat vynikajících výsledků? Takový způsob existuje.

Pojďme se spolu podívat pod povrch běžného prodeje a obvyklých obchodních dovedností či otřepaných triků. Vědomý obchod a férový prodej funguje trochu jinak, reflektuje současnou situaci mezi klienty a poskytovateli služeb či výrobou a umožní vám budovat silné a trvalé vztahy se zákazníky, zvyšovat své prodeje a zároveň zůstat v souladu se svými hodnotami.
Je to proměna vašeho obchodního myšlení a přístupu. Jste připraveni?

Seminář Užitečné způsoby myšlení

Objevte nové způsoby myšlení, které vás dostanou tak, kam se chcete dostat. Je čas přestat si házet klacky pod nohy, ať už cizí nebo své vlastní a uvolnit svůj potenciál. Nebudeme se bavit o technikách, ale půjdeme přímo ke kořenu našich nastavení.

Cítíte někdy, že nevyužíváte svůj plný potenciál? Máte pocit, že Vás něco brzdí na cestě k Vašim snům a cílům? Připadá Vám, že jste uvízli v začarovaném kruhu svých stereotypních myšlenek a potřebujete najít cestu ven? Pak je tento workshop přesně pro Vás! Naplňte své sny, překonejte své bariéry a dosáhněte výsledků, o kterých se Vám ani nesnilo.

Podíváme se na to, jaké stereotipy a přesvědčení nás programují a většinou i omezují a jak s nimi zacházet. Jak uvolnit svůj potenciál a posunout se v jakékoliv oblasti, kde je potřeba. Jak se zbavit stále se opakujících omezujících myšlenek, utkělých přesvědčení a vnitřních omezení, které nám už neslouží. Zjistěte, jak můžete začít konečně žít svůj život naplno!

Možnosti jsou známé, jen se nikde neučí při přípravě na život, pak si na ně zvykneme a čas zatím letí. Přitom možnosti jsou na dosah, ať už se jedná o zlepšení v oblasti vztahů, vlastních hranic, sebehodnoty a sebedůvěry, pracovní spojenosti a výkonnosti. Cílem je život žít a ne přežívat, cílem je v práci tvořit a užít si to a ne se snažit vydržet. Vše je v našich postojích a vnitřních nastaveních. Pojďme vystoupit ze začarovaných kruhů zacykleného myšlení a udělat mysl užitečným nástrojem!

4 pilíře osudu

 

Seminář Užitečné způsoby myšlení dohodou
Workshop Osobnost a vztahy podle 5 elementů dohodou

Osobnostní typy
a vztahy podle 5 elementů

Poznejte jedinečný a netradiční pohled na vlastní osobnostní archetyp a biorytmus svého života. Pojďme se podívat na naši osobnost, vztahy a události v životě z pohledu 5000 let staré orientální techniky!

Ve staré Číně popisovali situace v lidských osudech a vztazích pomocí přirozených dějů, které můžeme pozorovat v přírodě. K jejich uchopení a popisu použili základní prvky – 5 elementů. Klasický čínský pentagram pěti prvků nejspíš znáte a možná i symbolický a archetypální význam každého prvku. Méně známý je fakt, že každý z nás má svůj vlastní prvek. A stejně, jako se jednotlivé prvky navzájem podporují, kontrolují, obohacují nebo vyčerpávají, tak na sebe různí lidé působí i ve vztazích.

Vysvětlíme si základy prvků pentagramu a podíváme se na to, jaký prvek odpovídá každému z nás a jak se to projevuje ve vztazích a v rodině. Pomocí prvků a jejich projevů v našich životech, prostředí a psyché, je dokonce možné vztahy nejen pochopit, ale i harmonizovat.

Vše v životě, včetně témat osobních, vztahových, či kariérních, se také vrací, opakuje a projevuje v různých podobách po celý život. I toto bylo popsáno a zmapováno ve starobylé Číně. Pokud máte zájem o poznání tohoto životního rytmu a toho, jak nás ovlivňuje v každém roce našeho života, je workshop přesně pro vás. Zjistíte tak, které roky jsou vhodné pro nové začátky či návraty k sobě, některé naopak vysvětlí potřebu odpočinku a stabilizace a některé jsou vhodné třeba pro navazování nových funkčních a ukončování starých nefunkčních vztahů.

Z workshopu si odnesete poznání netradičního a přitom tísiciletími prověřeného nástroje vlastního sebepoznání. Budete znát svůj vlastní symbolický element a pochopíte jeho charakteristiku, vztahy a také vlastní osobní předpověď platnou na celý život.

Přednáška Základy Feng Shui
pro domácnosti a kanceláře

Život a seberozvoj má probíhat nejenom uvnitř, ale i navenek. Transformujte svůj život pomocí starobylého umění práce s prostorem!

Unavuje vás chaos ve vašem životě, domácnosti či kanceláři a stále hledáte způsob, jak dosáhnout rovnováhy? Jste připraveni na změnu, prošli jste spousty kurzů, uvnitř vlastně všechno víte, ale stále nevíte, kde začít? Mám pro vás řešení!

Ví se, že naše prostředí nás zpětně ovlivňuje, ať už to jsou lidé, práce nebo okolní obývaný prostor. Ve staré Číně to věděli dřív než moderní psychologie a vytvořili jedinečnou nauku, která propojuje člověka s prostorem a dovede harmonizovat věci v životě pomocí úprav v prostoru.

Představte si, jaké by to bylo, kdyby se váš dům či kancelář stal harmonickým místem, které podporuje vaše snahy a pomáhá vám dosahovat vašich cílů, napomáhá vymizení konfliktů a nedorozumění, podporuje vaše zdraví a životní spokojenost. Nemusíte být hned architekt nebo designér, ale pokud chcete zlepšit svůj život, tento workshop vám pomůže pochopit základní principy Feng Shui a naučí vás, jak je aplikovat do vaší každodenní praxe.

Ale pozor! Feng Shui v mém podání není „dát si zlatou žábu do předsíně a srovnat šuplíky“. Technik vytržených z kontextu jsou v běžně dostupné literatuře tuny. My se podíváme na reálné nástroje, na principy: na práci s pěti prvky, techniku Ba-Gua, využití principů Jinu a Jangu a mnoho dalšího a hlavně to vše dostanete z pohledu lektora-praktika, který se opírá o tradiční Feng-Shui vzdělání i mnohaletou praxi.

Ze semináře si odnesete praktický návod, jak aplikovat nové znalosti a možnosti hned u vás doma či v kanceláři.

 

4 pilíře osudu
Přednáška Základy Feng Shui dohodou