Návrhy domů, bytů a interiérů

Nabízím také samostatné služby návrhu interiérů a zpracování domu, bytu či kanceláře ve 2D a 3D programu.

Vizualizace, harmonická tvorba domova a plánování v reálném čase společně, je možná osobně i online na dálku.

Při své práci v oblasti Feng Shui používám jako základ zaměřený půdorys bytu či domu, který převádím nebo znovu vymodeluji v počítačovém programu.
Tím ale má práce nekončí, program umožňuje i umístit modely nábytku, měnit barvu stěn či podlah a také zkoušet různé interiérové dispozice.

V průběhu času jsem zjistil, že je o tuto službu velký zájem. Proč?

 • Můžeme spolu vymodelovat v reálném čase váš budoucí byt nebo dům včetně vybavení.
 • Okamžitě zjistíte, jestli vám návrh vyhovuje nebo ne, protože na reálném výkresu uvidíte hned detaily, které člověka někdy jen v představě nenapadnou.
 • Cena zpracování projektu včetně několika revizí je neporovnatelně nižší, než když zadáte práci architektovi nebo bytovému designérovi a řešíte revize a úpravy s nimi.
 • Při tvorbě půdorysu můžeme hýbat příčkami, dispozicemi a účelem místností, měnit barvy i nábytek. Cokoliv vás napadne a chcete vyzkoušet, zapracujeme okamžitě do projektu a nemusíte čekat a domlouvat se s architektem nebo stavařem po emailu nebo telefonu.
 • Při společné tvorbě máte k dispozici v rámci základní služby veškeré mé znalosti o harmonii prostoru, toku energií a doporučených prostorových a materiálových dispozicích z pohledu Feng Shui a Baubiologie.
 • Získáte ve mě sparing partnera a zrcadlo, které s nadhledem a odstupem může přinést jiný pohled do oblasti vašich plánů, kde nemáte ještě jasno nebo jste narazili na překážky.
 • Získáte okamžitě zpětnou vazbu z pohledu technika, řemeslníka a správce budov o proveditelnosti vašeho navrhovaného řešení.
 • Svůj budoucí byt, dům, kancelář, přestavbu, rekonstrukci či znovuvybavení svého domova si tvoříte vy sami, skrze mě, s mojí podporou. Nenecháváte své nápady a sny na nikom jiném.

Tato služba plně nenahradí profesionálního bytového designéra nebo certifikovaného architekta, ale dá vám jasnou představu, co potřebujete, jaké materiály, barvy a vybavení použijete.
Při posledním setkání budete mít v ruce kompletní projekt včetně rozměrů vybavení a okótovaných zdí, se kterým můžete jít už na první dobrou za projektantem a architektem a nemusíte vše procházet a dolaďovat až s nimi.

Kompletní projekt bytu včetně vybavení (dle m2) 5000-12000,- Kč
Kompletní projekt domu včetně vybavení (dle m2) 8000-20000,- Kč
Projekt obchodu, kanceláře, průmyslové budovy nebo areálu dohodou
Samostatná konzultace nad rámec projektu 800,- Kč / 1h
Feng Shui analýza bytu (dle m2) 5000-12000,- Kč
Feng Shui analýza domu (dle m2) 8000-20000,- Kč
Feng Shui analýza obchodu, kanceláře, průmyslové budovy nebo areálu dohodou
Samostatná konzultace nad rámec projektu 800,- Kč / 1h

Feng Shui projekt

Je to starobylé umění, které spojuje člověka, prostor a čas.
Jako jediná technika na světě dovede změnami ve vnějším prostoru ovlivnit i věci vnitřní.

Pokud se vám dlouhodobě nedaří s nějakým tématem, lze potřebné změny v životě urychlit a podpořit i prací s prostorem.
A zapomeňte na to, že Feng Shui je o „drakovi v předsíni“ nebo hraní si z barvičkami. Je toho mnohem více, co se ani v knihách nedočtete.

Všichni máme ideály šťastného, zdravého a harmonického života pro nás i naše rodiny, ale jestli a jak za nimi půjdeme, je jen na nás. Nevadí, pokud nevěříte na nauky dávného orientu – důležité je, že Feng Shui je o vyrovnání a harmonizaci energií v prostoru, které se pak indukují i na jeho obyvatele a působí na ně.

Tak, jako vědomí obývá tělo, tak i tělo obývá vnější prostor a vzájemně s ním reaguje.

Říká se, že třetina věcí v našich životech je Tao, plynutí bytí a vesmíru, to neovlivníme. Třetina, to je naše karma, můžeme jen sklízet dosavadní setbu a dobře pracovat teď a tady na té další. A třetina, to je interakce nás a prostředí, ve kterém žijeme a to pomocí technik Feng Shui ovlivnit můžeme. A třetinu problémů mít nebo nemít – to je velký rozdíl.

Pokud máte zájem o podrobnější informace o historii, učení a praktických příkladech, co vše se podařilo vyřešit, v praxi Feng Shui, najdete je v mém článku A co je to vlastně to Feng Shui…?

Co pro vás mohu jako praktik Feng Shui udělat:

 • Pokud se chystáte stavět, kupovat či rekonstruovat byt, je ideální období na zapojení Feng Shui do vašich plánů, pokud již bydlíte a cítíte potřebu změny ve vašem bydlení a životě, je to ten správný čas také, protože prostor lze harmonizovat a život vylepšovat kdykoliv
 • Provádím zaměření obydlí a následné zkreslení do architektonického programu – výstupem je 2D i 3D náhled, okótovaný 2D půdorys včetně umístění nábytku dle jeho reálných rozměrů
 • Ušetřím reálné práce a přeměřování při stěhování a zařizování – vše lze naplánovat předem v nákresu včetně doplňků, barevných doladění a 3D prohlídky
 • Provádím analýzy a harmonizace bytů a domů dle principů Feng Shui
 • Navrhuji a harmonizuji zahrady dle principů Feng Shui
 • Vyhodnotím vhodnost pozemku pro stavbu domu
 • Pracuji s vlivy časových cyklů, prostorem i krajinou a jejich vlivem na jejich obyvatele
 • Pomocí technik Feng Shui můžeme pozitivně ovlivnit různé oblasti soukromého života (oblast rodiny, přátel a vztahů) i pracovního života (kariérní příležitosti, překážky na pracovní cestě, opakující se problémy)
 • Dají se řešit problémy s harmonií zdraví stejně jako blokace na cestě finanční hojnosti
 • Úpravou prostoru lze podpořit osobní růst a nalezení vlastní vize a cíle v životě, uvolnit stagnace, stejně jako prohloubit možnosti sebepoznání
 • Řešíme problémy s dětmi, které prostor obývají (pozornost, špatný spánek, chování, učení)

Přesné zaměření a zakreslení obydlí

Nabízím zaměření vašeho stávajícího bytu, domu, kanceláře nebo jakéhokoliv jiného prostoru pomocí laserového metru a zpracování půdorysu včetně všech příček a vybavení v počítačovém program

Výsledkem je přesný výkres buďto jen prostoru s okótovanými rozměry zdí a příček, dveří a oken nebo kompletní výkres obydlí včetně nábytku a barevného provedení detailů.

Transformace firem
Zaměření bytu a zpracování okótovaného půdorysu 2000-4000,- Kč
Zaměření domu a zpracování okótovaného půdorysu 3000-6000,- Kč
Zaměření bytu a zpracování okótovaného půdorysu včetně vybavení interiéru 3000-5000,- Kč
Zaměření domu a zpracování okótovaného půdorysu včetně vybavení interiéru 4000-7000,- Kč
Samostatná konzultace nad rámec projektu 800,- Kč / 1h
Balíček harmonický domov (dle rozsahu zakázky a m2) individuálně dohodou

Balíček Harmonický domov

Teprve se chystáte stavět?

Hledáte pozemek nebo jen už máte?

Zvažujete teprve stavební materiály a budoucí dispozice domu?

Pak je balíček na vytvoření harmonického domova přesně pro vás.

Balíček obsahuje:

 • Konzultaci k pozemku – z pohledu krajiny i Feng Shui
 • Společnou tvorbu a nakreslení domu, včetně vnitřních dispozic, nábytku a základních barev
 • Ideální umístění domu na pozemek
 • Zpracování Feng Shui analýzy a projektu k nakreslenému domu
 • Feng Shui rozbor vztahů a jak zharmonizovat dynamiku všech členů rodiny
 • Doporučení, jak zvládnout období stavby z pohledu energie a zdraví
 • S hotovým plánem stačí jít k projektantovi a ušetříte si veškeré předchozí revize a s tím spojené náklady i dlouhé prodlevy na zpracování od architekta