Návrhy domů a bytů new

Návrhy domů, bytů a interiérů

Nabízím samostatné služby návrhu interiérů a zpracování domu, bytu či kanceláře ve 2D a 3D programu.

Vizualizace, harmonická tvorba domova a plánování v reálném čase společně, je možná osobně i online na dálku.

Při své práci v oblasti Feng Shui používám jako základ zaměřený půdorys bytu či domu, který převádím nebo znovu vymodeluji v počítačovém programu.
Tím ale má práce nekončí, program umožňuje i umístit modely nábytku, měnit barvu stěn či podlah a také zkoušet různé interiérové dispozice.

V průběhu času jsem zjistil, že je o tuto službu velký zájem. Proč?

 • Můžeme spolu vymodelovat v reálném čase váš budoucí byt nebo dům včetně vybavení.
 • Okamžitě zjistíte, jestli vám návrh vyhovuje nebo ne, protože na reálném výkresu uvidíte hned detaily, které člověka někdy jen v představě nenapadnou.
 • Cena zpracování projektu včetně několika revizí je neporovnatelně nižší, než když zadáte práci architektovi nebo bytovému designérovi a řešíte revize a úpravy s nimi.
 • Při tvorbě půdorysu můžeme hýbat příčkami, dispozicemi a účelem místností, měnit barvy i nábytek. Cokoliv vás napadne a chcete vyzkoušet, zapracujeme okamžitě do projektu a nemusíte čekat a domlouvat se s architektem nebo stavařem po emailu nebo telefonu.
 • Při společné tvorbě máte k dispozici v rámci základní služby veškeré mé znalosti o harmonii prostoru, toku energií a doporučených prostorových a materiálových dispozicích z pohledu Feng Shui a Baubiologie.
 • Získáte ve mě sparing partnera a zrcadlo, které s nadhledem a odstupem může přinést jiný pohled do oblasti vašich plánů, kde nemáte ještě jasno nebo jste narazili na překážky.
 • Získáte okamžitě zpětnou vazbu z pohledu technika, řemeslníka a správce budov o proveditelnosti vašeho navrhovaného řešení.
 • Svůj budoucí byt, dům, kancelář, přestavbu, rekonstrukci či znovuvybavení svého domova si tvoříte vy sami, skrze mě, s mojí podporou. Nenecháváte své nápady a sny na nikom jiném.

Tato služba plně nenahradí profesionálního bytového designéra nebo certifikovaného architekta, ale dá vám jasnou představu, co potřebujete, jaké materiály, barvy a vybavení použijete.
Při posledním setkání budete mít v ruce kompletní projekt včetně rozměrů vybavení a okótovaných zdí, se kterým můžete jít už na první dobrou za projektantem a architektem a nemusíte vše procházet a dolaďovat až s nimi.

Kompletní projekt bytu včetně vybavení (dle m2) 5000-12000,- Kč
Kompletní projekt domu včetně vybavení (dle m2) 8000-20000,- Kč
Projekt obchodu, kanceláře, průmyslové budovy nebo areálu dohodou
Samostatná konzultace nad rámec projektu 800,- Kč / 1h
Feng Shui analýza bytu (dle m2) 5000-12000,- Kč
Feng Shui analýza domu (dle m2) 8000-20000,- Kč
Feng Shui analýza obchodu, kanceláře, průmyslové budovy nebo areálu dohodou
Samostatná konzultace nad rámec projektu 800,- Kč / 1h

Feng Shui projekt

Your Title Goes Here

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Your Title Goes Here

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Your Title Goes Here

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Je to starobylé umění, které spojuje člověka, prostor a čas.
Jako jediná technika na světě dovede změnami ve vnějším prostoru ovlivnit i věci vnitřní.

Pokud se vám dlouhodobě nedaří s nějakým tématem, lze potřebné změny v životě urychlit a podpořit i prací s prostorem.
A zapomeňte na to, že Feng Shui je o „drakovi v předsíni“ nebo hraní si z barvičkami. Je toho mnohem více, co se ani v knihách nedočtete.

Všichni máme ideály šťastného, zdravého a harmonického života pro nás i naše rodiny, ale jestli a jak za nimi půjdeme, je jen na nás. Nevadí, pokud nevěříte na nauky dávného orientu – důležité je, že Feng Shui je o vyrovnání a harmonizaci energií v prostoru, které se pak indukují i na jeho obyvatele a působí na ně.

Tak, jako vědomí obývá tělo, tak i tělo obývá vnější prostor a vzájemně s ním reaguje.

Říká se, že třetina věcí v našich životech je Tao, plynutí bytí a vesmíru, to neovlivníme. Třetina, to je naše karma, můžeme jen sklízet dosavadní setbu a dobře pracovat teď a tady na té další. A třetina, to je interakce nás a prostředí, ve kterém žijeme a to pomocí technik Feng Shui ovlivnit můžeme. A třetinu problémů mít nebo nemít – to je velký rozdíl.

Pokud máte zájem o podrobnější informace o historii, učení a praktických příkladech, co vše se podařilo vyřešit, v praxi Feng Shui, najdete je v mém článku A co je to vlastně to Feng Shui…?

Co pro vás mohu jako praktik Feng Shui udělat:

 • Pokud se chystáte stavět, kupovat či rekonstruovat byt, je ideální období na zapojení Feng Shui do vašich plánů, pokud již bydlíte a cítíte potřebu změny ve vašem bydlení a životě, je to ten správný čas také, protože prostor lze harmonizovat a život vylepšovat kdykoliv
 • Provádím zaměření obydlí a následné zkreslení do architektonického programu – výstupem je 2D i 3D náhled, okótovaný 2D půdorys včetně umístění nábytku dle jeho reálných rozměrů
 • Ušetřím reálné práce a přeměřování při stěhování a zařizování – vše lze naplánovat předem v nákresu včetně doplňků, barevných doladění a 3D prohlídky
 • Provádím analýzy a harmonizace bytů a domů dle principů Feng Shui
 • Navrhuji a harmonizuji zahrady dle principů Feng Shui
 • Vyhodnotím vhodnost pozemku pro stavbu domu
 • Pracuji s vlivy časových cyklů, prostorem i krajinou a jejich vlivem na jejich obyvatele
 • Pomocí technik Feng Shui můžeme pozitivně ovlivnit různé oblasti soukromého života (oblast rodiny, přátel a vztahů) i pracovního života (kariérní příležitosti, překážky na pracovní cestě, opakující se problémy)
 • Dají se řešit problémy s harmonií zdraví stejně jako blokace na cestě finanční hojnosti
 • Úpravou prostoru lze podpořit osobní růst a nalezení vlastní vize a cíle v životě, uvolnit stagnace, stejně jako prohloubit možnosti sebepoznání
 • Řešíme problémy s dětmi, které prostor obývají (pozornost, špatný spánek, chování, učení)

Balíček Harmonický domov

Teprve se chystáte stavět?

Hledáte pozemek nebo jen už máte?

Zvažujete teprve stavební materiály a budoucí dispozice domu?

Pak je balíček na vytvoření harmonického domova přesně pro vás.

Balíček obsahuje:

 • Konzultaci k pozemku – z pohledu krajiny i Feng Shui
 • Společnou tvorbu a nakreslení domu, včetně vnitřních dispozic, nábytku a základních barev
 • Ideální umístění domu na pozemek
 • Zpracování Feng Shui analýzy a projektu k nakreslenému domu
 • Feng Shui rozbor vztahů a jak zharmonizovat dynamiku všech členů rodiny
 • Doporučení, jak zvládnout období stavby z pohledu energie a zdraví
 • S hotovým plánem stačí jít k projektantovi a ušetříte si veškeré předchozí revize a s tím spojené náklady i dlouhé prodlevy na zpracování od architekta
Balíček harmonický domov
(dle rozsahu zakázky a m2)
individuálně dohodou